Actueel expositie in het Theehuis

 

2017
Eppe Okken

7 juli t/m 3 oktober

 

Vorige exposanten

 

2017
Dirk Moerbeek
Josée Algra

 

2016
ICONEN

Ginie Arends-Luinge

Marian Brugman

 

2015
Loes Wouda
Marjan Huizing
Paul van der Veur

 

2014
Jolanda Kieneker
Nelleke Douma
Josée Algra
Anke Moes

 

2013
Hans van der Veen
Sieta Jellema
Marjolein Terwindt-Wetterauw
Annet Hiltermann

 

2012
Eliza Timersma
Ansje v d Muyzenberg
Philippine Lugtigheid
Jan Jansen

 

2011
Simon van Weelden
Vrijwilligers expositie
Margriet Ketting
Martin van Kampen

 

2004 - 2010

 

Bijgewerkt: 08.07.17

Kunst in het theehuis

 

 

A c t u e e l

 

 

Exposanten overzicht 2004 t/m 2010

   
2010 Glasateljee Mirul Mirjam Wieringa      
2010 Britta van Groningen à Stuling acryl en aquarel brittavangroningen.kunstinzicht.nl/    
2010 Joukje Pees, 1957 Meppel tekenen, fotografie, glasobjecten      
2010 Jan Henkel druktechnieken      
2009 Truus Boer-Hoiting keramiek/schilderijen      
2009 Nelleke Allersma acryl allersma.nl    
2009 Els Brouwer acryl, gemengde technieken elsbrouwer.exto.nl    
2009 Margherita Pianarosa grafiek cbkgroningen.nl/margheritapianarosa    
2008

Groepsexpositie Lentis van het activiteitencentrum noord

   
2008 Feike van de Boom acryl      
2008 Betty van Gelder fotografie      
2008 Josefien Alkema acryl josefienalkema.nl    
2007 Saskia de Boer fotografie met po√ęzie saskiadeboer.com    
2007 Fleur ten Kate acryl      
2007 Frank Abspoel fotografie frankabspoel/fotograaf    
2007 Wouter Bosma acryl wouterbosma.com    
2007 Eva Kipp fotocollage evakippart.nl    
2006 Dorien van Soest keramiek/schilderijen dorienvansoest.exto.nl    
2006 Antje Veldstra houtdrukken/schilderijen antje-veldstra.nl    
2006 Ester Visser aquarellen      
2006 Hetty Boogholt schilderijen/fotografie stichtingkat.nl    
2005 Pol Wijnberg gemengde technieken polwijnberg.nl    
2005 Hans van Benten schilderijen/objecten hansvanbenten.nl    
2005 Cobie Deuling aquarellen cobie.deuling.nl    
2005 Anje Wubs gemengde technieken tschepershuus.nl    
2004 Riete Mol gecombineerde technieken op doek rietemol.nl    
2004 Sil van Oort beeld met tekst waterdruk.nl